Opelclub Fórum
Ako vkladat obrazky do tem? ? ?

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Ako sa správať na fóre
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
azmodan
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 29.08.2007
Príspevky: 2872

PríspevokZaslal: Pi Jún 12, 2009 8:50 pm    Predmet: Ako vkladat obrazky do tem? ? ? Odpovedať s citátom

Po nekonecnych otazkach typu "ako vlozim obrazok do prispevku?" som si dovolil pripravit strucny navod.. Snad Vam pomoze, lebo ak nie tak uz naozaj neviem kde je chyba Very Happy

Rozoberieme si postup v jednotlivych krokoch:

1.Pravidlo cislo jedna. Obrazky, ktore chcem vlozit do prispevku MUSIA byt umiestnene niekde na internete.. Bud na nejakom osobnom fotoalbume, alebo jednoducho obrazok zo stranky..NEDAJU SA VKLADAT OBRAZKY z lokalnych hard-diskov atd..


Obrazok mozte umiestnit na salem.sk, sk.fotoalbum.eu, pripadne ineho poskytovatela tejto sluzby...

...takze predpokladam, ze dany obrazok uz mame umiestneny na webe..



2. vybral som si ze budem vkladat tento obrazok umiestneny na mojom online fotoalbume





3. kliknem na obrazok pravym mysitkom a zvolim - > kopirovat adresu obrazku (Copy image adress)





4. teraz prejdem do okna na Opelfore kde pisem svoj prispevok





5. kliknem na tlacitko Img ktore sa nachadza nad textovym polom , do ktoreho pisem



po kliknuti sa do text.pola zapise [Img] a na tlacitku Img sa mi objavi hviezdicka - to aby nas upozornilo, ze ho musim stlacit este raz Wink
vyzera to nasledovne





6. teraz za slovo [Img] , v nasom prispevku mozme skopirovat adresu obrazku..Stlacime Ctrl+V a bude to vyzerat nasledovne





7. Teraz znovu stlacim tlacitko [Img*], po stlaceni to vyzera takto a hviezdicka nam zmizne





8. kliknem na tlacidlo Odoslat a vsetko by malo fungovat...

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Ako sa správať na fóre Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group