Opelclub Fórum
OPEL OMEGA A

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Martin
Anonymný





PríspevokZaslal: Pi Nov 17, 2006 10:50 am    Predmet: OPEL OMEGA A Odpovedať s citátom

Zdravim vas, mam viacero omeg Aciek a na niektorychs a objavila silna korozia zadnych nosnikov priamo v ohybe da sa zohnat nahradny kus alebo dokaze to niekto vyvarit? auta su vo velmi dobrych technickych stavoch akurat ma hneva kasna
Návrat hore
Fastspeed
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 986
Bydlisko: Komárno

PríspevokZaslal: Pi Nov 17, 2006 6:30 pm    Predmet: Re: OPEL OMEGA A Odpovedať s citátom

To je slabá strana starých Oplov: karoséria. Tuším Omegu nevyrábali s pozinkovanou kasňou, takže tu budeš musieť dať niekomu, aby to vyvaral. Každý dobrý autoklampiar by to mal vedieť urobyť.
_________________
Nejazdím rýchlo, len lietam nízko...
Jožo
My EX Opel Calibra C20XE, 4x4 OFF Opel Omega A3000 C30LE Opel Astra F Caravan C16NZ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Martin
Anonymný





PríspevokZaslal: So Nov 18, 2006 9:56 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Vsak práve, zozhnal som teraz ďalší kus kde je splyňovač aj automat ale ma na kasni to iste, sa s tym budem musiet trosku pohrať asi je bez papierov tak nebude problem zbytok hodiť do šrotu ak by si mal alebo niekto iny ak by mal zaujem o nejake sučiastky z omegy 2.0 je komplet okrem LP blatnika Smile tak sa ozvite
Návrat hore
Fastspeed
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 986
Bydlisko: Komárno

PríspevokZaslal: So Nov 18, 2006 1:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Keď máš veci na Omegu, tak vlož inzerát do sekcie INZERCIA. Tam zbadajú lepšie tvoju inzerciu, ako tu.

Aj ja mám ešte zopár vecí na Omegu, sú tiež v sekcii inzercia, a v topicu Darovanie. Chcem sa ich zbaviť, lebo mi zaberajú len miesto na povaľe, a už tieto veci neviem použiť vo svojej terajšej Omege, lebo predchádzajúca bola C20NE, a teraz mám lepšiu C30LE.
_________________
Nejazdím rýchlo, len lietam nízko...
Jožo
My EX Opel Calibra C20XE, 4x4 OFF Opel Omega A3000 C30LE Opel Astra F Caravan C16NZ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Martin
Anonymný





PríspevokZaslal: So Nov 18, 2006 10:09 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

no cital som len moc ti toho nezostalo hehe Very Happy ja som minule nadabil na stranku kde popisuju komplet celu tuto omegu od planov az po ukoncenie vyroby Aciek a je tam tolko pokecu a druhov ze som vobec netusil ze to moze existovat dokonca tieto omegy sa vyrabali aj ako dlhe limuziny mozem ti poslat nejake foto ked chces
Návrat hore
Fastspeed
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 986
Bydlisko: Komárno

PríspevokZaslal: Ne Nov 19, 2006 8:29 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi tú stránku som našiel aj ja. Ból v nemeckom jazyku, keď sa dobre pamätám.
_________________
Nejazdím rýchlo, len lietam nízko...
Jožo
My EX Opel Calibra C20XE, 4x4 OFF Opel Omega A3000 C30LE Opel Astra F Caravan C16NZ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
semirko
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 02.01.2007
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Ut Jan 02, 2007 10:31 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Martin Napísal:
no cital som len moc ti toho nezostalo hehe Very Happy ja som minule nadabil na stranku kde popisuju komplet celu tuto omegu od planov az po ukoncenie vyroby Aciek a je tam tolko pokecu a druhov ze som vobec netusil ze to moze existovat dokonca tieto omegy sa vyrabali aj ako dlhe limuziny mozem ti poslat nejake foto ked chces




Ahoj posli ako sa vola ta stranka
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lea
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 09.01.2006
Príspevky: 1618
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ut Jan 02, 2007 12:55 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som teraz objavila zaujimavý článok na www.autoweb.sk presnejšie :

http://www.autoweb.sk/ojetiny/opel-omega-2-2-dti/articles.html?id=8769
ale nedá sa to tu otvoriť.... Crying or Very sad ale na tých stránkach autoweb je v ponuke medzi "ojetinami" dobrý článok o Omegách- konkretne o 2,2 DTI...
_________________
BMW 330d r.v 2006 full výbava, 231 koníkov...OPEL SINTRA 2,2 GLS r.v. 1999, 104kw, motor X22XE, Made in USA -identické s Chevrolet Transport... moje 2.EX (3/2005-9/2008)
OPEL OMEGA 2,0i GLS combi, r.v. 1988.. (moje 1.EX :4/2003-8/2004)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Manta
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.02.2007
Príspevky: 1245
Bydlisko: Ba

PríspevokZaslal: Po Feb 05, 2007 1:30 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Martin, presne tento isty problem som riesil na kamosovej Calibre, uplne zhnite zadne nosniky a prepadnute pruziny. Nie je to problem urobit len je to vela prace ale da sa to. Ak to este nemas hotove tak sa mozeme stretnut a pozriem sa na to. Som z Ba-Rusovce som autoklampiar a milujem Ople hlavne stare ako je Opel Manta atd Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - INTERIÉR/EXTERIÉR Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group