Opelclub Fórum
zadny spojler

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> TUNING a STYLING - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Anonymný






PríspevokZaslal: Pi Júl 14, 2006 6:09 pm    Predmet: zadny spojler Odpovedať s citátom

Chcem sa spytat,co stoji nalakovanie zadneho spojlera Astra-G priblizne,mne nukali za 3000Sk je to vela?
Návrat hore
Fastspeed
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 986
Bydlisko: Komárno

PríspevokZaslal: Pi Júl 14, 2006 7:22 pm    Predmet: Re: zadny spojler Odpovedať s citátom

Anonymous Napísal:
Chcem sa spytat,co stoji nalakovanie zadneho spojlera Astra-G priblizne,mne nukali za 3000Sk je to vela?


Za 2000Sk je to reálnejšie.
_________________
Nejazdím rýchlo, len lietam nízko...
Jožo
My EX Opel Calibra C20XE, 4x4 OFF Opel Omega A3000 C30LE Opel Astra F Caravan C16NZ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
jakub-ko
Anonymný





PríspevokZaslal: So Júl 15, 2006 10:07 am    Predmet: Odpovedať s citátom

neviem co to presne stoji ale plast sa musi pred striekanim zmäkcit napr plastizolom aby ti farba chytila lebo inak by sa ti mohla zlupat dole podla mna cena ide podla pouzitych materialov
Návrat hore
vladimir
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Handlová

PríspevokZaslal: So Júl 15, 2006 8:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Presne tak to je-ta cena nieje až tak prehnana!!! ale nenapisal z akeho materialu ho ma.....možno ho ma z kevralu Shocked Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Fastspeed
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 986
Bydlisko: Komárno

PríspevokZaslal: Ne Júl 16, 2006 12:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

U nás jeden diel na aute striekajú za 2000 SKK.
_________________
Nejazdím rýchlo, len lietam nízko...
Jožo
My EX Opel Calibra C20XE, 4x4 OFF Opel Omega A3000 C30LE Opel Astra F Caravan C16NZ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Anonymný






PríspevokZaslal: Po Júl 17, 2006 6:58 am    Predmet: Odpovedať s citátom

krydlo je z laminatu a farba bude cierna metaliza,znamy mi hovoril, ze najprv to treba vytmelit,obrusit a az potom to nastriekat,poobzeral som sa na nete a priblizna cena sa pohybuje okolo 2000Sk,kedze toto mam v mieste bydliska,tak to asi dam nastriekat tam.
Návrat hore
Astra_H
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 17.04.2009
Príspevky: 10
Bydlisko: Topoľčany

PríspevokZaslal: Pi Apr 17, 2009 2:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Za 3000,-Sk (100Eur) to je OK cena ... Vsetko zalezi aj od kvality. S laminatom je spinava robota a ak ti to budu aj tmelit aj brusit, tak za 3000 to je dobra cena.
Co sa tej kvality tyka, tak ak to chces mat profi - tak pocitaj aj s vacsou investiciou. Ale ked ti staci pomaranč (myslim pomarančový povrch, ktorý vzniká u fušerov), tak do 3000, to mas v poho.
Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
mathev
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.04.2007
Príspevky: 562
Bydlisko: ...Umlátit prdel štětkou vod hajzlu styl..

PríspevokZaslal: So Apr 18, 2009 11:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

2,5 rocny topic Smile
_________________
Opel Astra F Classic - 2001, X16SZR, AngelEyes bluechrom, Altezza black, MAM - W2 BLACK 7,5x16, 205/40/16, Weitec Ultra GT sport suspension 30-30, 130,3dB SPL
EX :Opel Astra G GSI X20XEV 2.0 16V 100kw , Weitec Ultra GT sport suspension 30-30, Hella Xenony, Opc styling....
www.vojkanet.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Astra_H
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 17.04.2009
Príspevky: 10
Bydlisko: Topoľčany

PríspevokZaslal: Po Apr 20, 2009 8:25 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy sorrac, cital som forum postupne, tak som si nepozrel datumi Very Happy ... som sa len prave registroval... ale uz budem Smile

PS: prečo sa tieto stare veci nepremazavaju? Co sa cien tyka, tak uz po pol roku to nemusi byt aktualne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Po Apr 20, 2009 9:55 am    Predmet: Odpovedať s citátom

a kto by to mazal? dakomu sa to dakedy moze zist....pre info aspon.
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> TUNING a STYLING - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group