Opelclub Fórum
stresni okno Omega B 2.0 16V r.v. 94

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Petr Brno
Anonymný





PríspevokZaslal: So Mar 25, 2006 6:36 pm    Predmet: stresni okno Omega B 2.0 16V r.v. 94 Odpovedať s citátom

Ahoj bratia,stresni okno u Omegy B mi otevira jen po kroku.Musim stale drzet otocny vypinac aby se otevrelo...Kdyz otocim o jednu polohu tak krokne o kousek,kdyz otocim polohu o nekolik poloh,nebo na doraz tak opet krokne jen o kousek...Poradite mi prosim nekdo??? Moooc dekuji predem Question
Návrat hore
jerryl
Prezidento
Prezidento


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 633
Bydlisko: Topoľčianky

PríspevokZaslal: Ne Mar 26, 2006 12:52 pm    Predmet: Re: stresni okno Omega B 2.0 16V r.v. 94 Odpovedať s citátom

Petr Brno Napísal:
Ahoj bratia,stresni okno u Omegy B mi otevira jen po kroku.Musim stale drzet otocny vypinac aby se otevrelo...Kdyz otocim o jednu polohu tak krokne o kousek,kdyz otocim polohu o nekolik poloh,nebo na doraz tak opet krokne jen o kousek...Poradite mi prosim nekdo??? Moooc dekuji predem Question


Ahoj Peťo.
Mám Omegu B a tento tvoj problém som zistil pri odpojení batérie.
Kedže po strate napájania sa vymažú všetky pamäťové nastavenia,ako rádia,bočných okien,tak aj strešného,mal by si znovu z aktivovať prednastavené pozície.
ja som konkrétne čo sa týka strešného okna najprv zapol klúčik do prvej polohy,aby sa rozsvietili kontrolky a potom som otočil gombíkom strešného okna do jednej krajnej polohy a zatlačil som ho.Držal som ho zatlačené až pokiaľ nedošlo do krajnej prednastavenej polohy.To isté som urobil aj do druhej polohy.Tým bolo okno nastavené do krajných polôh.
Odkódovanie autorádia sa tiež prevádza len pri zapnutom klúčiku.
Ak ti všetko chodí,tak pri povele dialkového na zamknutie auta a pri otvorených oknách ako ja strešného,sa musia tieto okná zavrieť.

Ešte jeden poznatok!!!
Stáva sa mi,že sa mi "nenajde" dialkové ovládanie zamykania a odomykania auta.Skrátka nefunguje.Vtedy sadnem do auta,zapnem kľúčik do prvej polohy a v tomto stave dám povel zamknúť.Samozrejme dvere musia byť zatvoreté.V tomto stave sa dialkové zladí s prímačom v aute a prevedie úkon zamykania a všetko je potom Ok.

Ak niečo nebude jasné,napíš.
maj sa.
_________________
OPEL VIVARO LONG 2,5 CDTI WESTFALIA - automat
www.jerryl.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
undy
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 10.02.2006
Príspevky: 151
Bydlisko: Horné Saliby

PríspevokZaslal: Po Mar 27, 2006 6:10 am    Predmet: str.okno Odpovedať s citátom

S tým strešným oknom to je presne tak.Mne na omege B diaľkové ladím podľa knižky takto:Rozoberem/oddelím/kľúč.Kľúč zasunien a otočím do polohy kontrolky.Všetky veci/dvere,kapota,okná.../zavreté.Diaľkové priložím/asi 10 cm/k vnútornému zrkadlo-je tam také čierne voľačo a držím stlačený gombík na diaľkovom až kým 2x neblikne osvetlenie interiéru.Tým by to malo byť zosynchronizované.
_________________
best MV6 X30XE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
harry.dj
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 26.01.2006
Príspevky: 680
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po Mar 27, 2006 5:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

už ked sme pritom,čo mam urobit ked som si rozbil pager (dialkove ovladanie)?????????????????? Shocked
_________________
Opel OMEGA 2.0i,CD,16V caravan.X20XE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
undy
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 10.02.2006
Príspevky: 151
Bydlisko: Horné Saliby

PríspevokZaslal: Ut Mar 28, 2006 6:26 am    Predmet: pager Odpovedať s citátom

Mne hovorili niečo v tom zmysle,že ak máš car pass-tak objednať v Opli.Ak nemáš,tak ti za cca 1500 zistia v Opli z nemecka nejaký kód a podľa toho to urobia/alebo objednajú z nemecka?/-To platí ak si mal na mysli orig.kľúč s DO.
_________________
best MV6 X30XE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
harry.dj
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 26.01.2006
Príspevky: 680
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut Mar 28, 2006 10:12 am    Predmet: Odpovedať s citátom

DO nieje v kluči,klasicky gulaty pager a ked ho otvorim je na nom značka GM (general motors) sudim podla toho že to je original od vyrobi.
_________________
Opel OMEGA 2.0i,CD,16V caravan.X20XE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - INTERIÉR/EXTERIÉR Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group