Opelclub Fórum
Obchod v Rakusku?

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Shindo
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 20.12.2008
Príspevky: 109

PríspevokZaslal: Pi Apr 17, 2009 10:15 am    Predmet: Obchod v Rakusku? Odpovedať s citátom

Cawte.
Neviem ci to sem patri ak nie tak to presunde.
Na buduci tyzden idem do rakuska.Neviete mi dakto poradit kde je daky ochod s lacnymi dielami,autoradiami atd.
Lebo ked dakto mi povie ze predava nove lcd radio za 265Eur a ze je s Rakuska tak on ho misi kupi za 200Eur alebo aj menej.
Dakujem za radu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
suflonr
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 15.10.2008
Príspevky: 357
Bydlisko: Ivanka pri Nitre

PríspevokZaslal: Pi Apr 17, 2009 9:43 pm    Predmet: Re: Obchod v Rakusku? Odpovedať s citátom

Shindo Napísal:
Cawte.
Neviem ci to sem patri ak nie tak to presunde.
Na buduci tyzden idem do rakuska.Neviete mi dakto poradit kde je daky ochod s lacnymi dielami,autoradiami atd.
Lebo ked dakto mi povie ze predava nove lcd radio za 265Eur a ze je s Rakuska tak on ho misi kupi za 200Eur alebo aj menej.
Dakujem za radu.
ja som bol v madarsku a tam skoro o polovicu lacnejsie ako u nas. pozeral som autoradia a navigacie. porovnaval som to z letakmi ako nay a podobne...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group