Opelclub Fórum
motor nechce naskočiť

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> KADETT - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
jardo7777
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 26.02.2009
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Št Feb 26, 2009 2:18 pm    Predmet: motor nechce naskočiť Odpovedať s citátom

nazdar fachmani mam opel kadet 1.6D rok výroby 1986 odrazu prestal štartovať nechce naskočiť vymenil so kružky zabrusil hlavu ,skontroloval trisky,žhaviče ,čerpadlo a za ten svet ho nemôzem natočiť prosím radu už som zufalí Crying or Very sad poraťe prosím čo s tým
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rasty111
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 26.03.2009
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Št Mar 26, 2009 7:39 pm    Predmet: Re: motor nechce naskočiť Odpovedať s citátom

jardo7777 Napísal:
nazdar fachmani mam opel kadet 1.6D rok výroby 1986 odrazu prestal štartovať nechce naskočiť vymenil so kružky zabrusil hlavu ,skontroloval trisky,žhaviče ,čerpadlo a za ten svet ho nemôzem natočiť prosím radu už som zufalí Crying or Very sad poraťe prosím čo s tým


vies co jardo7777 skus len taku malickost mozno to nebude mat stym nic spolocne...
ja mam opel kadet 1,6 beznin... a nasiel som vo vnutri palubovky taky vypinac ktory sluzi ako alarm a ked ho prepnem tak auto nemozem ani za nic natocit ako keby to odpoilo privod paliva... ked to nevypnem do 10 sek. od otvorenia dveri tak mi auto zacne trubit.. mne k nemu ide taky farebny kablik asi 5 zil pospajanych VEDLA seba.. skus to pozriet pripadne prepnut a daj vediet.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Viktor
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 03.02.2008
Príspevky: 597
Bydlisko: V.Horeš, okr. TV

PríspevokZaslal: Št Mar 26, 2009 8:18 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

to tam niekto pred tebou asi domontoval lebo kadetty takéto niečo nemajú, ale je to zaujímavá vec keď sa tam vláme niekto tak to nevie ukradnúť lebo nevie o tom
_________________
Kadett E 1.6
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> KADETT - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group