Opelclub Fórum
Kadett uprava

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> KADETT - INTERIÉR/EXTERIÉR
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
opel kadett GSI
Anonymný





PríspevokZaslal: Ut Sep 05, 2006 11:29 pm    Predmet: Kadett uprava Odpovedať s citátom

nooo tak je to tu, uz som sa rozmyslel a idem natlacit do kadetta "E" pristrojovku z Astri "F" a predne svetlomety z Astri "G", ma s tymto niekto nejaku skusenost ?
Návrat hore
yuri
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.04.2006
Príspevky: 350
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Sep 06, 2006 4:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

palúbka bola v kadette E dana z astry F... ma to Psycho, na kazdom zraze ho stretnes... jeho auto bolo aj v Autotuning magazine asi 2 mesiace dozadu... svetla z astry G uz som tiez videl na 2-3 kadetoch... vela roboty ale vyzera to dobre... hladaj na nemeckych strankach
_________________
BMW F10, 2 x astra opc line 1,9 cdti ( jedna manual, jedna automat ) combo tour 1,7 dti a nakoniec : astra g 2,0 16 V s motorom C20XE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opel kadett GSI
Anonymný





PríspevokZaslal: St Sep 06, 2006 9:29 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

hej hej.... psycha som stretol este na prvom zraze v TN tento rok.... som s nim kecal len si nepamatam... vtedy este moja kara bola seria a som zapijal zaciatok tuningu... Smile tak si toho vela nepamatam Smile a o tych veciach som len xel pocut od niekoho kto to uz robil ze kolko roboty s tym je Smile ale ja to tam uz hadam nejak natlacim Smile
Návrat hore
salka
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 17.12.2006
Príspevky: 49
Bydlisko: Topolcany

PríspevokZaslal: Ne Dec 17, 2006 6:14 pm    Predmet: palubovka z astry Odpovedať s citátom

Ano ide to tam narvat, a vyzera to fakt perfektne. V Nemecku je to velmi oblubene.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> KADETT - INTERIÉR/EXTERIÉR Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group